plREKRUTACJA 2024 / 2025 - DOŁĄCZ DO NAS

I TARGI PRACY WSSP, 18.05.2017 r., 10:00- 14:00

18 maja w godz. 10:00-14:00 na terenie Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie odbędą się I Targi Pracy.Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do studentów oraz absolwentów Uczelni, ale także do osób bezrobotnych z Lublina i okolic.

Targi Pracy to doskonała okazja, aby prześledzić oferty rynku pracy. Głównym celem wydarzenia jest ułatwienie kontaktu poszukującym pracy studentom oraz absolwentom z potencjalnym pracodawcą. Kandydaci mają szansę zapoznać się z szeroką propozycją staży, praktyk oraz ofertami pracy w kraju i za granicą.
Wspierają nas:
Wojewódzki Urząd Pracy ( program Eures) oraz Urząd Miasta Lublin.

Swoje stoiska wystawią min.:
Hotel Wieniawski,
Dwór Anna,
Gabinet SlimLine,
Strefa Urody ,
La J`adore INSTYTUT URODY,
Onyx – beauty clinic,
Paderewski Szkoła językowa,
Materne-Polska Spółka z o.o.,
Servis Plus outsourcing Indykpol ,
Full Job,
WorkForce

Patronami medialnymi Targów są:
Kurier Lubelski
Avangarda Lubelska,
Nowy Tydzień,
Radio Lublin,
Telewizja Regionalna Lublin.
Podczas targów odbywają się także profesjonalne warsztaty trenerów i konsultantów. Poprowadzą je przedstawiciele:
-Instytutu na rzecz Państwa Prawa, Program Migrant LOGIN: LUBLIN!
-lubelskiego oddziału Centrum Szkoleń i Innowacji, program Aktywny Student.
Szkolenia dotyczą tematyki związanej przedsiębiorczością, rozwojem umiejętności. Zainteresowane osoby mogą dowiedzieć się jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy lub założyć własną działalność gospodarczą w Polsce.
Podczas Targów Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza przedstawi również ofertę wewnętrzną. W bieżącym roku powstaje Inkubator Przedsiębiorczości WSSP
oraz oferta studiów podyplomowych.

Inkubator Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej jest nową jednostką Szkoły, która pomaga studentom w stawianiu pierwszych kroków w świecie przedsiębiorczości. Dzięki Inkubatorowi, każdy student WSSP może założyć swoją firmę, nie ponosząc przy tym jakichkolwiek kosztów. Nie jest również konieczna rejestracja swojej własnej działalności gospodarczej. Inkubator jest praktyczną szkołą przedsiębiorczości. Inkubowane przedsiębiorstwa – start-upy działają pod opieką WSSP i przy wsparciu jej kadry oraz całej szkolnej społeczności. Współpraca
z Inkubatorem jest dla studentów WSSP całkowicie bezpłatna.

Wszyscy zainteresowani podnoszeniem kwalifikacji zawodowych będą mogli zapoznać się z ofertą Studiów Podyplomowych WSSP. Studia podyplomowe to ostatnio w Polsce jedna z najbardziej popularnych form zdobywania specjalistycznych umiejętności i wiedzy. Niewątpliwie są one traktowane również jako środek do zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku pracy. Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie skierowana jest do osób, które chcą doskonalić, poszerzać horyzonty, wzbogacać i aktualizować posiadaną wiedzę, ale również dla tych, którzy planują zmianę profilu zatrudnienia. Wychodzimy naprzeciw z bogatą propozycją, liczącą ponad 50 atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych, wśród których każdy może znaleźć ten odpowiedni dla siebie. W związku z dynamiczną zmianą przepisów w prawie oświatowym oraz wskutek postępującej reformy oświaty, wyszliśmy ostatnio naprzeciw potrzebom nauczycieli oraz pracowników systemu oświaty z bogatą ofertą kwalifikacyjnych studiów podyplomowych, mających na celu np. uzyskanie dodatkowych uprawnień w zakresie nauczania drugiego przedmiotu.

Dodatkowo nasi goście przygotowali małą niespodziankę- wśród uczestników rozlosowane będą kupony rabatowe i vouchery na usługi oferowane przez wystawców.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Patronat nad targami objęli: